www.przedsiebieblog.pl
Waluty:
biustonosz bez pleców, triumph biustonosz, biustonosz do odkrytych pleców, biustonosz miękki, stringi calvin klein, stringi damskie
<
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Wszystkie zamówione produkty na naszej stronie są ściśle powiązane z napisem "to, co widzisz na naszej stronie, to, co dostajesz". Przed skorzystaniem z łatwej polityki wymiany i zwrotu, należy skontaktować się z nami w celu uzyskania adresu zwrotnego wysyłki przed odesłaniem produktów. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tzn. Nie być zużyte, zmieniane lub prane, z dołączonymi wszystkimi tagami. Wszystkie zwrócone produkty powinny zostać wysłane na adres wysyłki, który do Ciebie wysłaliśmy.

Wszystkie zamówione przedmioty to odpowiednie pozycje, które wybierasz tutaj. Obiecujemy Ci odpowiedni pakiet zamówień. Ale jeśli zarejestrujesz przedmiot i nie wystąpią problemy z produktami, nie możesz wrócić do nas, chyba że zostaną uszkodzone.

Wszystkie przedmioty muszą zostać zwrócone do nas w oryginalnym stanie, ponieważ zostały wysłane do Ciebie. Nie przyjmujemy zwracanych przedmiotów, które zostały użyte, uszkodzone, porysowane, oznaczone, zabrudzone lub niewłaściwie użyte.

Wszystkie zwroty będą dokonywane w taki sam sposób, jak w momencie złożenia zamówienia. Po zrealizowaniu zwrotu otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Zwróć środki na konto na mniej niż 3 dni robocze.
Powrót

1. Jeśli chcesz dokonać wymiany lub zwrotu, prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych instrukcji przed zwróceniem przedmiotu.

2. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, niezużyte, niezmienione lub nieumyte, z dołączonymi wszystkimi tagami.

3. Opłaty za wysyłkę i przeładunek są bezzwrotne, a Ty ponosisz odpowiedzialność za przesyłkę zwrotną.

4. Zdecydowanie zalecamy odesłanie przedmiotu za pomocą metody śledzenia, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione przesyłki.

Wymiana na konto

1. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być niezużyte, niezmienione i nieumyte przy wszystkich dołączonych znacznikach. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.

2. Będziesz odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej, wysyłki, wymiany, obsługi.

3. Zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia podczas wysyłania produktów do nas w celu ochrony, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za utracone przesyłki. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.

Powrót